© 2011 OSP Krościenko Wyżne

17 stycznia ok. godziny 8:45 MSK KM PSP w Krośnie zadysponowało zastęp z naszej jednostki na ul. Kasztanową, celem usunięcia niebezpiecznie zwisających nad drogą gałęzi. Na miejscu działania prowadził jeszcze zastęp z JRG Krosno. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz wycięciu zwisających gałęzi. Na czas akcji ruch został wstrzymany, a kierowcy poinformowani zostali o objazdach.

wycinka ul kasztanowa (1) wycinka ul kasztanowa (2) wycinka ul kasztanowa (3)