© 2011  OSP Krościenko Wyżne

W dniu dzisiejszym, o godz. 11:33 SKKM PSP w Krośnie zadysponowało naszą jednostkę do likwidacji miejscowego zagrożenia na ul. Północnej, którym była naderwana, niebezpiecznie wisząca nad drogą gałąź. Nasz zastęp po przybyciu na miejsce zabezpieczył teren działań, po czym przystąpił do wycięcia gałęzi przy pomocy pilarki. Na czas działań ruch pojazdów został wstrzymany. Interwencja zakończyła ok. godz. 12:15. W działaniach brało udział 6 strażaków, a dowodził nimi prezes OSP Krościenko Wyżne - Mateusz Liput.

wycinka naderwanej galezi ul. polnocna  (1) wycinka naderwanej galezi ul. polnocna  (2) wycinka naderwanej galezi ul. polnocna  (3)