© 2011  OSP Krościenko Wyżne

Choć do Świąt Bożego Narodzenia pozostały jeszcze trzy dni, nasza rodzina Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej OSP w Krościenku Wyżnym już dzisiaj zasiadła przy stole do kolacji wigilijnej. Uczestniczyli w niej obecni członkowie MDP oraz ci, którzy niedawno opuścili jej szeregi - stając się członkami zwyczajnymi naszej jednostki. Wieczerzę wigilijną rozpoczął Prezes OSP Krościenko Wyżne, a zarazem opiekun MDP - dh Mateusz Liput od przeczytania fragmentu Pisma Świętego oraz złożenia życzeń światecznych w imieniu swoim, Zarządu OSP oraz ks. Proboszcza, który ze względu na swoje obowiązki nie mógł być w tym dniu z nami. Następnie uczestnicy złożyli sobie życzenia. Nie obyło się bez wzruszeń, gdyż nasza "młodzieżówka" jest ze sobą bardzo zżyta. Po kolacji i odśpiewaniu wspólnie kolędy, członkowie MPD stanęli do wspólnego zdjęcia, a następnie spędzili czas na wspólnej pogawędce. Korzystając z okazji chciałbym bardzo podziękować naszej druhnie - Agnieszce Wójcik za przygotowanie tegorocznej kolacji wigilijnej.
A ze strony Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej życzymy Państwu WESOŁYCH ŚWIĄT !!!

wigilia mdp 2017 (1) wigilia mdp 2017 (2) wigilia mdp 2017 (3) wigilia mdp 2017 (4) wigilia mdp 2017 (5)
wigilia mdp 2017 (6) wigilia mdp 2017 (7) wigilia mdp 2017 (8) wigilia mdp 2017 (9) wigilia mdp 2017 (10)
wigilia mdp 2017 (11) wigilia mdp 2017 (12) wigilia mdp 2017 (13) wigilia mdp 2017 (14) wigilia mdp 2017 (15)
wigilia mdp 2017 (16)