© 2011 OSP Krościenko Wyżne

W dniu dzisiejszym o godz. 12.57 MSK KM PSP w Krośnie zadysponowało dwa zastępy z naszej jednostki OSP do pożaru traw przy ul. Sikorskiego w Krośnie (tzw. łężańska). Oprócz strażaków OSP Krościenko Wyżne na miejscu pożaru pracowali funkcjonariusze z JRG Krosno (GCBA 5/32 Scania) oraz druhowie z OSP Łężany. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca akcji oraz ugaszeniu ognia przy pomocy tłumic. Akcja zakończyła się ok. 13.40.

Foto: krosno112
pozar traw lezanska (1) pozar traw lezanska (2) pozar traw lezanska (3) pozar traw lezanska (5) pozar traw lezanska (6)
pozar traw lezanska (7) pozar traw lezanska (8) pozar traw lezanska (9) pozar traw lezanska (10) pozar traw lezanska (12)