© 2011  OSP Krościenko Wyżne

W dniu dzisiejszym, o godz. 10:48 po raz kolejny w tym roku powietrze w Krościenku przeszył dźwięk syreny alarmowej. SKKM PSP w Krośnie zadyposnowało naszą jednostkę do pożaru kontenera przy cmentarzu parafialnym w naszej miejscowości. Na miejsce udał się sześcioosobowy zastęp GBARt 2/17 pod dowództwem dh Mateusza Liputa. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz ugaszeniu palących się wewnątrz kontenera śmieci przy pomocy jednego prądu piany gaśniczej w natarciu. Działania trwały ok. 40 minut.

pozar kontenera na cmentarzu (1) pozar kontenera na cmentarzu (2) pozar kontenera na cmentarzu (3)