© 2011  OSP Krościenko Wyżne

8 czerwca strażaków z OSP Krościenko Wyżne odwiedzili mali Przyjaciele z Przedszkola Siostr Służebniczek w Krościenku Wyżnym. Celem wizyty dzieci były pokazy strażackie, urządzone specjalnie dla nich przez druhów: Pawła Szałankiewicza i Marcina Michnę. Kiedy dzieciaki zobaczyły wozy bojowe, nie kryły radości. Strażacy opowiedzieli dzieciakom o sprzęcie znajdującym się na wyposażeniu OSP Krościenko Wyżne. Przybliżyli dzieciom informacje, co należy zrobić na wypadek zagrożenia, numery alarmowe, na które należy wówczas dzwonić. Największą atrakcją było oczywiście operowanie dwiema hydronetkami. Bardzo dziękujemy Przedszkolakom za odwiedziny oraz obiecujemy, że spotkamy się na pewno za rok, a być może jeszcze szybciej !!!

pokazy dla dzieci z przedszkola u siostr sluzebniczek (11)