© 2011  OSP Krościenko Wyżne

W dniu 16.03.2018 r. w remizie OSP Pustyny odbył się finał etapu gminnego OTWP 2018. Awansowali do niego uczestnicy z Krościeńskich eliminacji oraz trzy osoby ze Szkoły Podstawowej w Zalesiu. Zmagania składały się z dwóch części:  testu jednokrotnego wyboru oraz odpowiedzi ustnej na pytania związane z tematyką pożarniczą. Uczestnicy zostali podzieleni na dwie kategorie wiekowe: Szkoła Podstawowa i Gimnazjum. Z każdej grupy do etapu ustnego przechodziły po trzy osoby z najlepszym wynikiem z części pisemnej. Podczas, gdy Komisja sprawdzała test pisemny, uczestnicy turnieju zwiedzili remizę OSP Pustyny. Druga część konkursu (ustna) polegała na udzieleniu prawidłowych odpowiedzi na pytania przed Komisją, w której skład wchodzili: Mateusz Liput - Prezes ZOG ZOSP RP w Krościenku Wyżnym, Krzysztof Podkul - Komendant Gminny ZOSP RP w Krościnku Wyżnym, st. kpt. Piotr Szydło (KM PSP Krosno), mł. kpt. Marcin Lorens (KM PSP Krosno). Po przeprowadzeniu obydwu części Turnieju Wiedzy Pożarniczej wyniki przedstawiały się następująco:

Szkoła Podstawowa:
I miejsce Jakub Podkul ( awans do eliminacji powiatowych)
II miejsce Martyna Zygarowicz
III miejsce Kamila Pelczar

Gimnazjum:
I miejsce Zuzanna Podkul ( awans do eliminacji powiatowych)
II miejsce Krzysztof Marszałek
III Miejsce Krzysztof Pojnar

Zwycięzcy poszczególnych grup, tj. Jakub Podkul (Szkoła Podstawowa) i Zuzanna Podkul (Gimnazjum) wezmą udział w eliminacji powiatowej Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej, która odbędzie się w kwietniu w Domu Strażaka OSP Krościenko Wyżne.
      Zwycięzcom gratulujemy i życzymy sukcesu w eliminacji powiatowej

OTWP gminne 2018 (2) OTWP gminne 2018 (3) OTWP gminne 2018 (4) OTWP gminne 2018 (5) OTWP gminne 2018 (6)
OTWP gminne 2018 (7) OTWP gminne 2018 (8) OTWP gminne 2018 (9) OTWP gminne 2018 (10) OTWP gminne 2018 (11)
OTWP gminne 2018 (12) OTWP gminne 2018 (13) OTWP gminne 2018 (14) OTWP gminne 2018 (18) OTWP gminne 2018 (19)