© 2011 OSP Krościenko Wyżne

W dniu 16.03.2016 w Domu Strażaka w Pustynach odbył się finał etapu gminnego OTWP 2016. Awansowali do niego uczestnicy z Krościeńskich eliminacji oraz trzy osoby ze Szkoły Podstawowej w Zalesiu. Zmagania składały się z dwóch części:  testu jednokrotnego wyboru oraz odpowiedzi ustnej na pytania związane z tematyką pożarniczą. Uczestnicy zostali podzieleni na dwie kategorie wiekowe: Szkoła Podstawowa i Gimnazjum. Z każdej grupy do etapu ustnego przechodziły po trzy osoby z najlepszym wynikiem z części pisemnej. Podczas, gdy Komisja sprawdzała test pisemny, uczestnicy turnieju zwiedzili remizę OSP Pustyny oraz obejrzeli sprzęt znajdujący się na wyposażeniu tamtejszych strażaków. Druga część konkursu (ustna) polegała na udzieleniu prawidłowych odpowiedzi na pytania przed Komisją, w której skład wchodzili: mł. bryg. Marek Fejkiel (KM PSP Krosno), dh Dariusz Gruszka (OSP Krościenko Wyżne) oraz dh. Krzysztof Podkul (OSP Pustyny). Po przeprowadzeniu obydwu części Turnieju Wiedzy Pożarniczej wyniki przedstawiały się następująco:

Szkoła Podstawowa:     - Krzysztof Marszałek - I miejsce
                                      - Jakub Jurczak - II miejsce
                                      - Karol Mercik - III miejsce

Gimnazjum:                 - Aleksandra Frydrych - I miejsce
                                      - Magdalena Mercik  - II miejsce
                                     - Arkadiusz Dziepak - III miejsce

Zwycięzcy poszczególnych grup, tj. Krzysztof Marszałek (Szkoła Podstawowa) i Aleksandra Frydrych (Gimnazjum) wezmą udział w eliminacji powiatowej Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.
      Zwycięzcom gratulujemy i życzymy sukcesu w eliminacji powiatowej.

otwp gminne 2016 (1) otwp gminne 2016 (2) otwp gminne 2016 (3) otwp gminne 2016 (4) otwp gminne 2016 (5)
otwp gminne 2016 (6) otwp gminne 2016 (7) otwp gminne 2016 (8) otwp gminne 2016 (9) otwp gminne 2016 (10)
otwp gminne 2016 (11) otwp gminne 2016 (12) otwp gminne 2016 (13) otwp gminne 2016 (14)