© 2011-       OSP Krościenko Wyżne
          Dzisiaj, tj. 18.02.2014 r. administratorzy stron ospkroscienkowyzne.cba.pl oraz Krosno112.pl rozpoczęli współpracę. Być może wiele osób już słyszało o portalu Krosno112.pl, jednakże warto przybliżyć jego misję. Jak piszą administratorzy ww. serwisu: "Serwis Krosno112.pl - Ratownictwo Powiatu Krośnieńskiego wystartował oficjalnie 24 stycznia 2014. Pomysł na jego stworzenie zrodził się końcem roku 2013, kiedy to dwóch pasjonatów ratownictwa a zarazem mieszkańców powiatu zauważyło, że brakuje takiego serwisu w naszym regionie.
Krosno112.pl to przede wszystkim miejsce gdzie będziemy mogli dowiedzieć się z jakimi zadaniami na codzień zajmują się strażacy, policjanci czy zespoły ratownictwa medycznego oraz jakie trudy pokonują. Tutaj będziemy starać się aby pokazać Wam, drodzy Internauci, jak naprawdę wygląda ich ciężka praca. Oprócz relacji ze zdarzeń będziemy publikować również informacje z życia codziennego jednostek ratowniczych oraz relacje z obchodów czy uroczystości w których one uczestniczą."

Administratorzy serwisu Krosno112.pl stworzyli bazę jednostek OSP z podziałem na poszczególne gminy. Zwrócili się również do nas z prośbą o publikację na portalu informacji o OSP Krościenko Wyżne. Tak więc już od dzisiaj wśród kilkudziesięciu jednostek znalazł się opis naszej jednostki wraz z kilkoma fotografiami, który ma zachęcić czytelników do zapoznania się z działalnością OSP Krościenko Wyżne oraz do zaglądnięcia na naszą stronę internetową. Dzięki takim serwisom jak Krosno112.pl nasza jednostka, podobnie jak wiele innych, działających na terenie naszego powiatu, będzie mogła liczyć na szeroko rozumianą promocję swojej działalności.
            Opis jednostki OSP Krościenko Wyżne na stronie Krosno112.pl można znaleźć pod adresem: http://www.krosno112.pl/item/55-osp-ksrg-kroscienko-wyzne . Zapraszamy również do śledzenia różnego rodzaju aktualności na wyżej wymienionej stronie, dotyczących działalności służb ratowniczych w naszym powiecie.