© Since 2011   OSP Krościenko Wyżne
W Krościenku Wyżnym, organizatorami Sylwestra 2013/2014 jest Ochotnicza Straż Pożarna. Imprezy organizowane przez krościeńskich strażaków zawsze cieszą się zainteresowaniem i frekwencją zarówno gości jak i mieszkańców. Dzieje się tak wskutek wieloletniej dbałości strażaków nie tylko pod kątem wystroju sali, porządku czy bezpieczeństwa, ale przede wszystkim dbałości o zdrowie, serwując: odpowiednią ilość smacznych gorących dań, napojów bez ograniczeń, lubiane i przyjemne utwory muzyczne, szybką i kulturalną obsługę oraz zapewniając odpowiednią atmosferę stosowną do okoliczności, w tym przypadku do pożegnania Starego i przywitania Nowego Roku.
W czasie tegorocznego Balu Sylwestrowego też tak będzie.