Zagłosuj na OSP Krościenko Wyżne w plebiscycie Jednostka OSP Roku 2012 oraz na
                                        Dariusza Gruszkę jako Strażaka Roku 2012

W tegorocznej edycji plebiscytu organizowanego przez Nowiny biorą udział zarówno jednostki OSP, jak i strażacy ochotnicy zgłaszani indywidualnie. W zabawie bierze udział łącznie 41 jednostek i 11 strażaków z całego Podkarpacia w tym Ochotnicza Straż Pożarna z Krościenka Wyżnego jako kandydat do wygranej w plebiscycie Jednostka Roku 2012 oraz Dariusz Gruszka wytypowany przez jednostkę do zdobycia tytułu Strażaka Roku. Głosowanie SMS-owe potrwa do 23 września.

Aby zagłosować na naszą jednostkę należy wysłać SMS o treści:   osp.33   pod numer 72466. Chcąc zagłosować na Dariusza Gruszkę wyślij SMS o treści:  strazak.8   pod numer 72466. Z góry dziękujemy za każdy oddany głos !!!

Wszyscy kandydaci rywalizują w trzech kategoriach: Jednostka Roku OSP 2012 (głosowanie SMS-owe), Strażak Roku 2012 Czytelników (głosowanie SMS-owe) oraz Strażak Roku 2012 (zadecyduje kapituła konkursowa).

Na zwycięzców całego plebiscytu czekają atrakcyjne nagrody. Strażak Roku 2012 wybrany przez głosowanie SMS jak również ten wybrany przez kapitułę konkursową otrzyma laptopa. W plebiscycie na najlepszą jednostkę OSP zostaną nagrodzone trzy najlepsze, które otrzymają największą ilość głosów. Na zwycięzców czeka weekendowy pobyt w ośrodku sportowo-wypoczynowo-szkoleniowym Maraton w Lubeni, otrzymają także kompresor. Na zdobywców drugiego i trzeciego miejsca czekają odpowiednio: piła do cięcia metali oraz kompresor.

Głosując na OSP Krościenko Wyżne możesz pomoć w zdobyciu przez nią jednej z wyżej wymienionych nagród, z których każda będzie bardzo cenna i przydatna dla naszej jednostki !!!

Patronat nad Plebiscytem objęli Waldemar Pawlak - Prezes Zarządu Głównego Związku OSP RP oraz Krystyna Skowrońska -  Przewodnicząca Poselskiego Zespołu Strażaków.

Chcąc szczegółowo zapoznać się z kandydatami kliknij na podany link:
Profil OSP Krościenko Wyżne

Profil Dariusza Gruszki

Aktualne wyniki Plebiscytu na Jednostkę OSP Roku 2012

Aktualne wyniki Plebiscytu na Strażaka Roku 2012
[Kliknij, aby zapoznać się z profilem OSP Krościenko Wyżne]
[Kliknij, aby zapoznać się z profilem Dariusza Gruszki]
[Kliknij, aby zapoznać się z aktualnymi wynikami]